Podnośniki sufitowe. Windy sufitowe. Montaż. Serwis.

Nasz numer kontaktowy

(+48) 695 030 624

Godziny pracy

Pon - Ndz 07:00 - 21:00

Masz pytania?

biuro@lifts4u.pl

Zalety podnośnika sufitowego

Podnośniki transportowo-kąpielowe są pomocne dla osób niepełnosprawnych oraz osób o ograniczonej sprawności ruchowej, jednak rekomendowane przez nas są podnośniki sufitowe.

To one mogą stanowić kluczową rolę w funkcjonowaniu osoby niepełnosprawnej lub z ograniczoną sprawnością ruchową ze względu na ich funkcjonalność czy małe rozmiary. Te urządzenia są idealnym rozwiązaniem zarówno dla domu, jak i specjalistycznego ośrodka rehabilitacyjnego czy szpitala.

Dzięki zastosowaniu podnośników sufitowych opiekunowie znajdą dużo większą wygodę i mniejsze obciążenie swojego kręgosłupa, niż w przypadku ręcznego podnoszenia. Trzeba zaznaczyć, że jedna trzecia wszystkich zgłoszonych wypadków przy pracy w służbie zdrowia wynika z podnoszenia ciężkich osób, a siedmiu na dziesięciu opiekunów uważa, że ich praca bez podnośnika jest ciężka. Podnośniki sufitowe – windy przyczyniają się do lepszej, wydajniejszej, pracy, co skutkuje mniejszą liczbą dni wolnych od pracy, a tym samym niższymi kosztami zatrudnienia.

Korzyści dla personelu i krewnych to bezpieczne podnoszenie, sprawne przemieszczanie i łatwość obsługi. Dostarczany jest wyższy poziom usług dla pacjentów oraz gwarantowany wzrost oszczędności w finansach publicznych i płatnika.

Jakie zalety niesie za sobą posiadanie podnośnika sufitowego?

Dzięki podnośnikowi możesz zadbać o siebie i swoich bliskich, ograniczyć ryzyko związane z obciążeniem układu mięśniowo- szkieletowego swojego i Twoich pracowników.

Jako pracodawca możesz zminimalizować rotację swoich pracowników, a tym samym zwiększyć ich satysfakcję z wykonywanej pracy. Pacjentom zaś możesz zagwarantować wyższy poziom opieki – podnoszenie czy przenoszenie mogą stać się bezpieczniejsze. Wszystko to oczywiście wpłynie na prestiż Twojej placówki i pozwoli Ci wyróżnić się spośród innych.

 

Redaktor

About Redaktor

No Comments

Dodaj komentarz