Podnośniki sufitowe. Windy sufitowe. Montaż. Serwis.

Nasz numer kontaktowy

(+48) 695 030 624

Godziny pracy

Pon - Ndz 07:00 - 21:00

Masz pytania?

biuro@lifts4u.pl

Urządzenia do rehabilitacji w domu

Kontynuując nasz poprzedni wpis odnośnie rehabilitacji w domu chcemy przybliżyć Państwu inne rozwiązanie jakim jest Pionizator STS 200. Został on specjalnie zaprojektowany dla osób, które są w stanie w pewnym stopniu aktywne uczestniczyć w codziennej domowej rehabilitacji. Dzięki niemu możliwe jest tzw. spionizowanie osoby niepełnosprawnej. Zapewnia on prawidłowe wsparcie w podniesieniu się z pozycji siedzącej do stojącej. W ten sposób pacjenci są w stanie ćwiczyć na stojąco swoją siłę nóg. Wykorzystują oni własne siły, aby podnieść się aż do pozycji stojącej. Dodatkową jego zaletą jest to, iż pionizator ten może być również wykorzystywany do ponownego posadzenia na wózku czy toalecie.

Do pionizatora STS 200 zalecana jest chusta, która ściśle z nim współpracuje, aby zapewnić bezpieczne podnoszenie lub opuszczanie pacjenta. Chusta wykonana jest z poliestru i nadaje się dla użytkowników o wadze do 250kg.

1111Czy podnośnik sufitowy może być pomocny przy rehabilitacji ?

Oczywiście, że tak. Wyposażony w odpowiednie zawiesie-kosz może spełniać zadanie pionizatora. Będzie pomocny przy treningu lub nauce chodzenia czy ćwiczeniu utrzymywania równowagi.

Czy istnieje kosz- zawiesie do nauki chodzenia czy pionizowania dzieci ?

Tak, oczywiście posiadamy w swojej ofercie Aktywną chustę dla dzieci, która zapewnia wsparcie i bezpieczeństwo a także pozwala na swobodne poruszanie się.

Wykonana jest z poliestrowej siatki. Posiada dodatkowe wsparcie dla szyi i elastyczne paski po bokach, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Max ciężar do 100kg.

Czy dorośli mogą korzystać z podnośnika jako pionizatora czy też urządzenia pozwalającego na naukę chodzenia ?

222Oczywiście, w tym celu wykorzystamy Multi zawiesie-kosz, które pozwoli na trening chodzenia lub jego naukę. Nadaje się dla ludzi którzy posiadają pewien stopnień stabilności ciała. Jest też doskonałym pomocnym rozwiązaniem jeśli chodzi o ubieranie czy rozbieranie.

Multi chusta jest produktem uniwersalnym może być stosowane w wielu sytuacjach. Wraz z szeroką gamą wyposażenia dodatkowego Multi Chusta może działać jako wsparcie w czasie stania, chodzenie i bilansowania ciała, wizyty w toalecie lub ubierania czy rozbierania.

Multi chusta jest odpowiednia dla pacjentów z pewnym stopniem stabilności ciała. Dla dodatkowego wsparcia pas nośny może być użyty z pasa biodrowego.

Po więcej szczegółów zapraszamy do nas.

Redaktor

About Redaktor

No Comments

Dodaj komentarz