Podnośniki sufitowe. Windy sufitowe. Montaż. Serwis.

Nasz numer kontaktowy

(+48) 695 030 624

Godziny pracy

Pon - Ndz 07:00 - 21:00

Masz pytania?

biuro@lifts4u.pl

Specyfika podnośnika sufitowego Roomer S

Na rynku dostępnych jest mnóstwo innowacyjnych rozwiązań dla osób niepełnosprawnych i o ograniczonej sprawności ruchowej. Podnośnik sufitowy Roomer S jest mobilnym urządzeniem, którego komfort użytkowania z pewnością ułatwi codzienne funkcjonowanie. Co wyróżnia model Rommer S spośród innych?

Podnośnik ten wyposażony jest w dwa pasy, dzięki którym można transportować osobę do   innych pomieszczeń bez konieczności likwidacji nadproży drzwiowych czy opuszczania jej na wózek.  Dzięki temu możemy stworzyć unikalne systemy transportowe dla swobodnego i wygodnego przemieszczania osób o ograniczonej sprawności ruchowej, a przy tym ułatwić pracę ich opiekunom.

Podnośnik sufitowy Rommer S charakteryzuje wysoka jakość i interesujący design. Udźwig urządzenia wynosi maksymalnie 220 kg, a jego funkcjonalność pozwala na redukcję liczby wyciągów i znaczny wzrost bezpieczeństwa.

Montaż mobilnego podnośnika nie wymaga modyfikacji układu drzwi. Roomer S gwarantuje łatwy i miękki start oraz zakończenie podnoszenia, jak również stałą prędkość bez względu na kierunek transportu i masę ciała pacjenta, co korzystnie wpływa na transfer.

Co więcej, podnośnik wyposażony jest wyjątkowy teleskopowy wieszak, dzięki któremu można dostosować właściwą szerokość dla potrzeb podnoszenia tak, aby zapewnić komfortową pozycję siedzącą dla pacjenta.

Innowacyjność modelu Roomer S polega także na możliwości przechowywania i wykorzystywania danych, na co pozwala zainstalowana aplikacja. W połączeniu z tabletem lub smartfonem można dokonywać analiz danych lub korzystać z dostępnych informacji odnośnie stanu podnośnika sufitowego.

Łatwość obsługi, wysoka klasa ochrony, stabilna konstrukcja i nieprzeciętny design to sztandarowe cechy podnośnika sufitowego Roomer S, dzięki któremu praca w ośrodkach rehabilitacyjnych lub transport w domu staje się znacznie bardziej komfortowy.

 

 

Redaktor

About Redaktor

No Comments

Dodaj komentarz