Podnośniki sufitowe. Windy sufitowe. Montaż. Serwis.

Nasz numer kontaktowy

(+48) 695 030 624

Godziny pracy

Pon - Ndz 07:00 - 21:00

Masz pytania?

biuro@lifts4u.pl

Systemy szyn

Podnośniki sufitowe, gdzie szyny są mocowane do stropów są optymalnym rozwiązaniem instalacji do podnoszenia i przemieszczania osób niepełnosprawnych w domach prywatnych, szpitalach, domach opieki itp.

Nasze standardy

Wszystkie dystrybuowane przez nas produkty spełniają standardy bezpieczeństwa, jakości i użyteczności. Są one projektowane i produkowane z zachowaniem odpowiednich norm ISO, UL, IEC i EN. Posiadają certyfikat ISO zgodny z normą 10535:2006. Każdemu pojedynczemu produktowi poświęca się wiele uwagi na każdym etapie procesu projektowania i produkcji.

Firma Human Care współpracujemy z wiodącymi na całym świecie fizjoterapeutami, tworząc bezpieczne produkty, takie, które zapewnią Wam bezpieczne przyjemne korzystanie z nich.

Nasze podejście

Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie i oferujemy szereg rozwiązań. Niezależnie od tego czy wybierzesz podnośnik stacjonarny czy sufitowy możesz skorzystać z naszej szerokiej gamy rozwiązań i zawsze będziesz korzystać z niezawodnych, wydajnych i wysokiej jakości produktów.

 

Systemy

Dzięki systemowi szyn (torów jazdy) możliwe jest podnoszenie, opuszczanie oraz transfer osób przy minimalnym wysiłku i maksymalnym bezpieczeństwie. Konstrukcja torów jazdy, z uwagi na fakt mocowania do sufitu, nie zajmuje cennej przestrzeni pomieszczenia lub podłogi, a mimo to pozwala opiekunowi na pozostanie w stałym kontakcie z osobą podnoszoną.

Systemy szynowe są łatwe w dostosowaniu do potrzeb użytkownika. Ich montaż jest bezpieczny i niezależny od układu pomieszczeń, czy konstrukcji budynku. W zależności od potrzeb i preferencji, możemy dostarczyć szeroką gamę szyn sufitowych oraz możliwości instalacyjnych, począwszy od torów prostych do torów krzywoliniowych czy pokrywających swoim zasięgiem całe pomieszczenie.

Możliwości instalacji

  • Pojedynczy system szyn(B) – oferuje prostą i ekonomiczną instalację. Pojedyncze szyny, są zwykle instalowane powyżej najważniejszych obszarów w pomieszczeniu np. nad łóżkiem – umożliwiając podniesienie osoby i umieszczenie jej na wózku, czy w toalecie pomiędzy toaletą a wanną czy prysznicem, umożliwiając wykonanie wszystkich czynności higienicznych.
  • System szyn XY (A) – składa się z dwóch głównych szyn prowadzących po bokach pomieszczenia oraz jednej szyny umieszczonej poprzecznie. System ten, zapewnia możliwość przemieszczania się na całej powierzchni pomieszczenia. W systemie tym można łączyć profile szynowe o różnych wysokościach i długościach. Istnieje również możliwość łączenia tego systemu z innymi systemami w oddzielnych pomieszczeniach.
  • Tory krzywoliniowe – w ofercie Lifts4U zajdziesz duży wybór szyn krzywych z kilkoma różnymi kątami i długościami. Szyny te, można przyciąć do wymaganych długości, tak dobrać kąty krzywizn, by uzyskać optymalne rozwiązanie, w zależności od indywidualnych potrzeb użytkownika.
  • System Room to Room (pomiędzy pomieszczeniami) – daje możliwość użytkownikowi na transport osoby z jednego pomieszczenia do drugiego bez dokonywania jakichkolwiek zmian w drzwiach lub przestrzeni nad drzwiami.

Wykonanie

Nasze tory jazdy szynowe wykonane są z aluminium i dostępne w różnych długościach i wysokościach profili. Wszystkie profile są zaprojektowane, tak aby zapewnić szybką i elastyczną instalację przy wykorzystaniu szerokiej gamy dodatkowych akcesoriów instalacyjnych. Systemy szyn posiadają nie tylko dyskretny i nowoczesny wygląd, ale są również lekkie, dzięki czemu są łatwiejsze do zainstalowania.

W naszej ofercie znajdują się trzy rodzaje szyn o różnej wysokości P87, P120, P180.