Podnośniki sufitowe. Windy sufitowe. Montaż. Serwis.

Nasz numer kontaktowy

(+48) 695 030 624

Godziny pracy

Pon - Ndz 07:00 - 21:00

Masz pytania?

biuro@lifts4u.pl

Mobilne i stacjonarne podnośniki do łóżka dla niepełnosprawnych

Podnośnik dla niepełnosprawnych (opcjonalnie winda) jest urządzeniem do komfortowego transferu pacjenta. To najlepsze rozwiązanie zarówno dla osoby niepełnosprawnej lub o ograniczonej sprawności ruchowej, jak i opiekunów. W naszej ofercie znajdą Państwo podnośniki transportowo-kąpielowe, podnośniki sufitowe stacjonarne i ruchome oraz pionizatory.

Nasze standardy

Wszystkie dystrybuowane przez nas produkty spełniają standardy bezpieczeństwa, jakości i użyteczności. Są one projektowane i produkowane z zachowaniem odpowiednich norm ISO, UL, IEC i EN. Podnośniki dla niepełnosprawnych wyróżnia certyfikat ISO zgodny z normą 10535:2006.

Firma Human Care współpracuje z wykwalifikowanymi fizjoterapeutami na arenie międzynarodowej, tworząc bezpieczne produkty najwyższej jakości.

Nasze podejście

Indywidualnie traktujemy wszystkich klientów i oferujemy szereg rozwiązań. Niezależnie od rodzaju podnośnika do łóżka, mogą Państwo skorzystać z szerokiej gamy rozwiązań oraz niezawodnych, wydajnych i wysokiej klasy produktów.

Podnośniki sufitowe

Urządzenia montowane na suficie, pozostawiają dużo wolnej przestrzeni dla opiekunów, aby swobodniej, szybciej i łatwiej operować podnośnikiem. Kwestia montażu i konserwacji sprzętu nie jest wymagająca, a jego obsługa jest niezwykle prosta. Podnośnik do łóżka może być zainstalowany w każdym pomieszczeniu, bez ograniczeń przestrzennych. Stała gotowość do pracy gwarantuje oszczędność czasu podczas podnoszenia osób niepełnosprawnych i zapewnia maksymalne bezpieczeństwo pacjentom.

Podnośniki transportowo kąpielowe

Pozwalają na łatwe, bezpieczne i wygodne podnoszenie oraz przenoszenie. Są idealnym rozwiązaniem zarówno dla pacjenta, jak i opiekuna szczególnie w przypadku braku możliwości zamontowania podnośnika sufitowego. Mobilne podnośniki dla niepełnosprawnych umożliwiają podnoszenie z różnych miejsc i powierzchni. Oferujemy podnośniki transportowe uzależnione od wagi: do 180 kg i 320 kg.

Skrócona oferta podnośników

  • Altair – przenośny podnośnik sufitowy. Mobilny wariant dostępny z belką 2-, 3- i 4-punktową w trzech opcjach zależnych od wagi: 150 kg, 220 kg i 300 kg. Wymiary urządzenia: 400x140x300 mm, waga całkowita: 9,9 kg. Podnośnik do łóżka charakteryzuje się wysoką klasą ochrony IPX4.
  • HeliQ – stacjonarny podnośnik sufitowy. Wymiary urządzenia to 235x235x140 mm,
    dzięki czemu z łatwością zmieści się w każdym pomieszczeniu. Dodatkową zaletą jest niska waga podnośnika – 7 kg i wysoka klasa ochrony IPX4. Wyposażony w 2- i 4- punktową belkę. Dostępny w trzech różnych wersjach w zależności od obciążenia: 150, 220 i 300 kg. To prosty w obsłudze podnośnik dla niepełnosprawnych, montowany na suficie w konstrukcji szynowej lub w systemach bram wolnostojących.
  • Roomer S – przenośny podnośnik sufitowy. Mobilność urządzenia korzystnie wpływa na komfort jego użytkowania, a jego funkcjonalność pozwala na zminimalizowanie liczby wyciągów. Dzięki dwóm zamontowanym pasom znacznie zwiększa się bezpieczeństwo pacjentów. Wymiary: 400x160x390 mm, waga całkowita wynosi 10,9kg, a klasa ochrony IPX4.
  • FL180/320 – jezdne podnośniki transportowo–kąpielowe. Są urządzeniami przeznaczonymi do podnoszenia, przenoszenia i przemieszczania osób niepełnosprawnych o udźwigu do 180 kg lub 320 kg. Klasa ochrony to IPX4. Podnośnik do łóżka FL320 jest dodatkowo wyposażony w podłokietniki, które dają użytkownikowi poczucie pewności i stabilności podczas podnoszenia z każdej powierzchni.
  • STS2000 – Pionizator