Podnośniki sufitowe. Windy sufitowe. Montaż. Serwis.

Nasz numer kontaktowy

(+48) 695 030 624

Godziny pracy

Pon - Ndz 07:00 - 21:00

Masz pytania?

biuro@lifts4u.pl

Kosze do podnośników sufitowych

Tekstylny system utrzymywania osoby składający się z pasów oraz siedziska. W ofercie Lifts4U znajduje się szeroka gama anatomicznie zaprojektowanych koszy. Zostały one stworzone tak, aby zachować bezpieczeństwo i komfort pacjenta. Znajdziesz u nas ponad 22 sztuki koszy do podnośników sufitowych w różnych rozmiarach. Nasze kosze są zaprojektowane w oparciu o fakt, że każdy z nas jest inny i ma inne pragnienia, czy życzenia. Chcemy, aby wszyscy nasi kliencie byli zadowoleni i czuli się komfortowo używając naszych koszy. Większość koszy z naszej oferty współgra ze wszystkimi dostępnymi na rynku belkami 2, 3 lub 4 punktowymi.

Nasze standardy

Wszystkie dystrybuowane przez nas produkty spełniają standardy bezpieczeństwa, jakości i użyteczności. Są one projektowane i produkowane z zachowaniem odpowiednich norm ISO, UL, IEC i EN.Posiadają certyfikat ISO zgodny z normą 10535:2006. Każdemu pojedynczemu produktowi poświęca się wiele uwagi na każdym etapie procesu projektowania i produkcji.

Firma Human Care współpracujemy z wiodącymi na całym świecie fizjoterapeutami, tworząc bezpieczne produkty, takie, które zapewnią Wam bezpieczne przyjemne korzystanie z nich.

Długi czas użytkowania

Oferowane kosze są przeznaczone do indywidualnego użytku. Aby uniknąć zakażenia lub przeniesienia chorób, ważne jest prawidłowe jego czyszczenie. Wszystkie kosze powinny być prane w pralce i suszone jak najszybciej po użyciu. Wszystkie nasze materiały są zmywalne do 60 stopni. Szczegółowe instrukcje prania i suszenia znajdują się na etykiecie produktu.

Odpowiedni rozmiar

Ważne jest, aby używać odpowiedniego rozmiaru kosza. Zbyt mały, może zapewnić małe podparcie i stać się niewygodny dla użytkownika, zbyt duży zaś może powodować ryzyko przesunięcia lub też całkowitego wyśliźnięcia się. Jeżeli pas nośny jest zbyt nisko lub jest zbyt krótki, to może w niewystarczający sposób wspierać plecy lub szyję. Może stać się zarówno niewygodny i stwarzać zagrożenie bezpieczeństwa. Dla odróżnienia rozmiarów kosze do podnośników sufitowych są oznaczane kolorystyczne. O tym szerzej przeczytacie w naszym blogu.

Nasza szeroka gama koszy, które są funkcjonalne, wygodne i przeznaczony dla wszystkich użytkowników bez względu na rodzaj podnoszenia i wymóg pacjentów. Są one dostępne w rozmiarach od małych (S) do bardzo dużych (XXXL).

Materiały

Przy wyborze kosza bardzo ważnym jest dobór odpowiedniego materiału z jakiego jest on wykonany. Jest to o tyle sprawa ważna, iż różne materiały posiadają swoje unikalne cechy wykorzystywane do różnych sytuacji podnoszenia. Niektóre wykonane są z materiałów o niskim tarciu, inne posiadają właściwości szybko-ścieralne – łatwe do usuwania plam, jeszcze inne są przeznaczone wyłącznie do kąpieli – szybko schną i są w łatwe w utrzymaniu ich czystości.

Jeśli chcesz pozostawić kosz na wózku lub łóżku musi on być wykonany z wygodnego materiału – oddychającego oraz bez dodatkowych wzmocnień czy uchwytów.
Kosze do podnośników sufitowych dostępne są w trzech różnych materiałach i zapewniają własne unikalne korzyści.

Rodzaje belek

  • 2-punktowa belka – nadaje się dla większości sytuacji podnoszenia. Zapewnia dobrą pozycję siedzącą. 2-punktowa belka może być stosowana w stacjonarnych i przenośnych wyciągach.
  • 3-punktowa belka – belka gwarantuje większą przestrzeń siedziska i bardziej równomierne rozłożenie ciężaru. Nadaje się ona szczególnie dla pacjentów posiadających zwiększone ryzyko odleżyn lub takich, którzy mają tendencję do przesuwania się.
  • 4-punktowa belka – pozwala zachować przestronne siedzisko i dzięki temu nadaje się dla większych pacjentów lub też podczas korzystania z noszy. 4-punktowe zawieszenie jest dostępna dla podnośników stacjonarnych i przenośnych.