Podnośniki sufitowe. Windy sufitowe. Montaż. Serwis.

Nasz numer kontaktowy

(+48) 695 030 624

Godziny pracy

Pon - Ndz 07:00 - 21:00

Masz pytania?

biuro@lifts4u.pl

DZIEŃ DOBRY

Podnośniki oferowane przez Firmę Lifts4U, są optymalnym rozwiązaniem dla osób indywidualnych, szpitali, zakładów opieki, domów samotnej starości, hospicjów.

Oferowane przez nas podnośniki sufitowe, czy transportowe przeznaczone są dla Ciebie i Twoich bliskich. Powinny znaleźć się w każdym domu zamieszkiwanym przez osobę długotrwale leżącą lub niepełnosprawną ruchowo.

Korzyści jakie zapewni podnośnik Tobie i Twojemu opiekunowi, to bezpieczne podnoszenie, spokojne przemieszczanie się i łatwość obsługi.

 

Konrad Mrówka

01. Nasza wizja

Wspólnym mianownikiem dystrybuowanych przez nas produktów są ich użytkownicy. To dla Was pracujemy, to dzięki Wam realizujemy się zawodowo, to Wasza radość przynosi nam satysfakcję.

02. Nasza misja

Życie jest fascynujące, piękne choć czasami spotykają nas sytuacje, w których potrzebujemy pomocy innych. Naszym celem jest poprawa jakości opieki i swobody przemieszczania się dla osób o szczególnych potrzebach.

03. Nasze wartości

Pragniemy, aby wszystkie oferowane przez nas produkty charakteryzowały się najwyższą jakością w dostępnej cenie. Dlatego też, staliśmy się dystrybutorem szwedzkiej Firmy Human Care. Dla nas bezpieczeństwo, jakość i użyteczność są najważniejsze.

04. Zaproszenie do współracy

Zapraszamy Cię do zapoznania się z Naszą ofertą, może to właśnie Ty bądź Twoi bliscy będziecie mogli z niej skorzystać.

MASZ JAKIEŚ PYTANIA ZWIĄZANE Z PODNOŚNIKAMI?

Posiadamy fachową wiedzę z zakresu wind i podnośników sufitowych.
Dokładamy wszelkich starań, aby wyjaśnić Państwu wszystko w przystępny sposób.

KONTAKT Z NAMI