Podnośniki sufitowe. Windy sufitowe. Montaż. Serwis.

Nasz numer kontaktowy

(+48) 695 030 624

Godziny pracy

Pon - Ndz 07:00 - 21:00

Masz pytania?

biuro@lifts4u.pl

HeliQ – stacjonarny podnośnik sufitowy

Poprawa komfortu życia osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej jest  fundamentalnym aspektem naszej działalności. Dlatego prezentujemy specyfikację stacjonarnego podnośnika sufitowego HeliQ. Jak działa i czym charakteryzuje się to urządzenie?

Podnośnik sufitowy HeliQ jest systemem zoptymalizowanym i przystosowanym do użytkowania zarówno dla szpitali, ośrodków rehabilitacyjnych, jak i przestrzeni prywatnej. To urządzenie, które wyróżnia nowoczesny design i dyskretny wygląd, dzięki czemu idealnie komponuje się w każdym pomieszczeniu. Ponadto istotny jest niewielki rozmiar urządzenia, co pozwala na jego wygodne przemieszczanie i wykorzystywanie.

HeliQ jest dostępny w trzech różnych wersjach o udźwigach do 150 kg, 220 kg i 300 kg. Aby zagwarantować maksymalny komfort użytkowania, pacjenci mają do wyboru dwa rodzaje uchwytów: 2-punktowy i 4-punktowy. Tor jazdy możliwy jest w różnych długościach, co niewątpliwie spełnia praktyczne wymagania.

Ponadto podnośnik sufitowy HeliQ jest urządzeniem typu smart – o jego inteligencji świadczy możliwość zapisania i przechowywania oraz odczytu danych pracy sprzętu. Istnieje opcja połączenia podnośnika z aplikacjami w komputerze, tablecie lub smartfonie.

Co więcej, do urządzenia dołączono szereg akcesoriów, m.in. kosz do podnoszenia i przewożenia pacjenta w pozycji poziomej, waga medyczna określająca wagę użytkownika czy moduł napędzający podnośnik HeliQ.

Płynny start i zatrzymanie, stała prędkość podnoszenia, a także duża pojemność baterii i ładowanie za pomocą ręcznego sterowania, jak również wysoka klasa ochrony, niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania podnośnika HeliQ stanowią o jego niekwestionowanych zaletach.

Redaktor

About Redaktor

No Comments

Dodaj komentarz